| Makingston a întrebat:

Bună, deţin un nokia x6 codat pe reţeaua vodafone Spania şi doresc sa il folosesc pe retelele mobile din ţară (deci trebuie decodat).

- cât m-ar costa decodatul într-un service?

- se poate decoda pe bază de ip?

- am vreo posibilitate sa îl decodez gratuit?

Vreau un răspuns concret şi detaliat... o să fie răsplatit
Scuzaţi categoria dar am facut un post şi in categoria adecvată dar nu am primit niciun raspuns si sincer am nevoie de un raspuns rapid.

1 răspuns:
| SMaricel a răspuns:

Nu ai sa gasesti raspuns nici acum, poate?
Mai bine cauta tu net, decodare telefoane si cu siguranta vei gasi cum si cat costa.intra aici si fa-ti o idee http://diclatu.wordpress.com/decodare-telefoane-mobile/ sper ca te-am ajutat cat de cat.