| Dσℓℓу a întrebat:

Buna TPU.Va rog ajutati`ma. Am mers ieri cu masina si am avut toate geamurile deschise la ea si aerul conditionat la maxim.Am tras curent si ma doare ingrozitor urechea dreapta. Ce pot face sa inlatur durerea? Va rog ideei care merg.Scz cat. Funda+v0t`uri. popz

Răspuns Câştigător
| Jacquelinor a răspuns:

Bună! Durerea va dispărea în câteva zile, dar până atunci ai putea încerca să îți pui o compresă cu apă caldă, iar când nu ești acasă, să iei pastile pentru calmarea durerii

3 răspunsuri:
| florynna903 a răspuns:

Stiu eu! mergi la doctor

| RoCsiii a răspuns:

Pai mai intai schimba categoriahappy

| Alexandru_5445 a răspuns:

Rupe putina vata, inmoaieo in spirt si pune-o in ureche o sa-ti fie mai bine peste cateva ore