| SpeșălGirl a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Ieri am chemat un baiat cu care vorbesc pe facebook in oras si a zis ca vrea. acum, l-am intrebat ce mai face si nu imi raspunde.Nici nu da seen.Dar se vede ca intra si iese de pe facebook,si inca nu am planificat la ce ora ne vedem, deci daca nu imi raspudne s-a dus cu intalnirea.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Asteapta sa te caute el..simplu :*

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa nu mai disperi si sa te resemnezi cu faptul ca ori a uitat de tine, putin probabil, cel mai plauzibil- nu vreau sa iasa cu tine si nu a stiut cum sa iti spuna

| SkyPilot a răspuns:

L-ai speriat happy
Nu cred ca ai ce sa faci decat sa intrebi cum ramane cu intalnirea, il ma intereseaza?
Nu te supara pe el, probabil ca nu ii place nimic din ce are de imbracat sau are o alta problema care crede el ca sta in calea intalnirii voastre (gen I-a iesit un cos pe fata si nu vrea sa vezi).

| Lawliet14 a răspuns:

Nu stie el ce pierde!winking Eu zic sa-l intrebi cum ramane cu intalnirea ca sa clarifici. E posibil sa nu fie atractie fizica intre voi la prima vedere, eu stiu...

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Esti sigura ca a fost pe FB? Se pare ca nu a citit mesajul, de aceea poate nici n-a fost online.
Totusi, daca te evita, nu prea ai ce sa faci decat sa te resemnezi. Baieti mai sunt! Tu ti-ai "jucat rolul", ai incercat, ti-ai aratat interesul. Mai departe, daca el nu apreciaza sau nu e interesat, n-ai alta solutie decat sa lasi lucrurile asa.