| IoanaIonuca a întrebat:

Vorbesc cu un baiat care nu e din acelasi oras cu mine, sunt vreo 30-40 km. Si in fiecare zi imi spune ca vrea sa ma vada, bla bla si astazi l-am chemat si l-am intrebat de vreo 2 ori daca vine sa stiu sigur si mi-a zis ca si eu il bat la cap si prietenii lui. Cu ei iese in fiecare seara, chiar nu putea sa vina? Sau de fapt nu o vrut?

12 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Daca nu este iubitul tau de ce ai atatea pretentii sa vina sa te vada?happy E clar ca nu-l interesezi si nu iti este prieten cu adevarat. Ar fi mai bine sa rupi legatura. Astfel de "prietenii" nu isi au rostul.

| IoanaIonuca explică (pentru Aasdfghj):

Chestia era ca el imi spune ca vrea sa ma vada si cand "are ocazia" nu o face.

| Aasdfghj a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Poate zicea si el asa... E clar ca nu ii pasa.

| RAY a răspuns:

De ce nu a venit doar el stie, daca tea iubiea cu adevarat venea si pe jos

| IoanaIonuca explică (pentru RAY):

Nu e cazul de iubit laughing

| RAY a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Atunci?

| IoanaIonuca explică (pentru RAY):

Atunci, ce?

| RAY a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Nu e iubi tau?

| IoanaIonuca explică (pentru RAY):

Nu e iubi meu, suntem doar prieteni.

| RAY a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Asta e motivul lipsa de interes, omul nu face ceva fara interes, motivatie

| Pandix12883 a răspuns:

Poate ii este rusine si nu stie cum vei reactiona

| IoanaIonuca explică (pentru Pandix12883):

Ne-am mai vazut, nu ar fi fost prima data. Ce-i drept, a fost cam demult laughing