| cristinuta01 a întrebat:

va rog frumos fara glume si jicniri. sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani jumate si acum 2zile am facut petting, sau ceva mai mult :-ss.(sunt virgina)nu a avut loc penetrarea dar ne-am atins organele genitale.(ma respecta mult si de accea ma asteptat atat si totusi nu sunt pregatita pentru mai mult. dar in timp ce ne "jucam "m-am retras si am observat ca eram uda dar penisul lui era uscat.asta nu inseamna ca a ejaculat dar lichidul ala dinainte nu prea sunt informata. daca ati inteles ce vreau sa zic nu este cazul sa ma gandesc ca as putea ramane insarcinata nu-i asa?:-s pentru ca el a zis sa il las sa ma atinga pentru ca avea penisul foarte uscat. dar de ce vroia asta? imi este rusine sa vorbesc cu el despre asta.(sunt un pic speriata pentru ca nu am mai experimentat asta pana acum. am 17 ani si el 21...

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Doamne mai fato te-o asteptat 2 jum aproape 3 ani si tu nu vrei sa faci sex? aoleu baiatu ala chiar te iubeste, dar sincer e cam fraier daca sta asa pe uscat doar pentru ca vrei tu, sa iti fie rusine, iti bati joc de el, nesimtito

| candora a răspuns:

Nu ai cum sa ramii insarcinata daca nu a avut loc penetrare. Ai fost uda din cauza ca te-ai excitat si in acest caz este usor elimminat un lichid alb transparent, el serveste ca un fel de lubrifiant ce iti usureaza si face sexul mai placut. Nu te speria, vorbeste cu el, e absolut normal intr-o stare de xcitatie. Sa-i transmiti prietenului tau ca este bravo, chiar te iubestewinking

| Papusik a răspuns:

Nu iti fa griji, nu esti insarcinata love struck.

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Erai uda din cauza ta nu a lui,, nu se ramane asa usor insarcinata...si un sfat de le mine : VORBESTE CU EL! comunicati mai mlt asta e cel mai important trebuie sa treci peste rusine si peste tot daca nu ai curajul sa vb fata in fata vb macar pe mess espre asta sau prin mesaje...va va ajuta relatia foarte mult, si probabil doarea sa te atinga atunci din cauza stari de excitare. si sunt convinsa ca te iubeste si te respecta daca a asteptat atat happy :*

| Roxyuy a răspuns:

Nu esti insarcinata.

| cristinuta01 explică:

Fraiera esti fata mea "elasexygagica" se vede dupa numele tau.ce specie mai esti si tu laughing daca tu esti atat de proasta sa te lasi la un baiat eu nu sunt si daca nu vreau nu vreau. ma iubeste si asa destul. multumesc mult restul pentru raspunsuri! pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos din partea lui ca te-a asteptat atat, chiar te iubeste; insarcinata nu ai ramas; eu zic sa te gandesti bine daca il iubesti de ce nu ai vrea sa te culci cu el? tinand cont ca aveti o relatie destul de lunga. O stat cam mult fara.si sti baietii cand nu primesc din partea iubitei ce isi doresc isi cauta in alta parte, pentru a-si satisface nevoile, dar asta nu inseamna ca nu te iubeste.Nu vreau sa te imping sa faci pasul asta, era doar o ideebig grin