| adrian85 a întrebat:

vreau sa scot o fata in oras. I-am propus lucrul asta dar nu cu o invitatie, ci doar i-am spus ca am putea sa ne vedem cat de curand la un suc. Ea a spus ca vom vedea cum sta cu timpul. Ce spuneti cum sa o i-au astfel incat sa accepte? Cea mai buna metoda primeste funda big grin

4 răspunsuri:
| atentat a răspuns:

Frate trebui sa insisti uimesteo cu ceva? fa-o sa creada ca ea este speciala

| Andreyyw a răspuns:

Daca nu accepta de prima data nu mai incerca si a doua oara ca iti irosesti timpu cu ea. raspunul e clar ca nu vrea

| vladutz1594 a răspuns:

Cati ani ai?

incearca sa-i explici frumos. ca e decat o intalnire la un suc /cafea. doar sa stati de vorba / sa va cunosteti mai bine. zi ca va intalniti in ce zi a saptamanii vrea ea. doar sa iasa cu tine. la inceput te lasi putin condus de ea. apoi incepi tu sa preiei controlul situatiei...
si atentie. cuvintele frumoase mereu ajuta. spune-i ca e frumoasa, ca o placi. ca are ochii frumosi, chestii din astea.
sper ca te-am ajutat. bafta multa
funda?

| Alexdz a răspuns:

Frathe...nu stiuh che sa zic.la fete le plac surprizele. spune-i ca mergeti la un suc.dar duo altundeva mai romantic la un film sau ceva