| Iulii a întrebat:

Vreau safac un baiat sa ma placa si mai mult. Dati-mi idei. Dau fundita si vot. Mersii. Cat mai repede. >big grin

6 răspunsuri:
| Violetta2303 a răspuns:

Pai fi tu insati sincer daca el nu te place sa stii ca va fi un altu care va muri dupa tine.cam asa se intampla.incearca sa te porti frumos si sa nu te dai in spectacol.fi naturalawinkinge cel mai bine

| DAC a răspuns:

Pai ma, voi nu stiti ca baietii umbla dupa fete, nu fetele dupa baieti?
Incearca sa atragi atentia, da sa nu bata la ochi, decat pentru el. happy
Bafta!

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Sex o sa l ai pentru mult timp mai ales daca e si virgin dar vezi sa nul inveti ca s-ar putea sa stea cu tine numa pentru asta

| euionutz a răspuns:

Fa-i o prajitura cu mere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In copilarie totul depinde de aspectul fizic dar bine inteles si de comportament

| AddA_2998 a răspuns:

Pai. comportate ca o diva dar nu prea mult pentru ca dupa devi nesimtita, vorbesti mai mult cu el pe mess, si incearca sa faceti contact cu ochi. :X:*