| Violeta_1263 a întrebat:

Vreau şi eu câteva statusuri dar să nu fie despre dragoste. Pls dau fundiţă pentru cele mai frumoase si rapide. Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Alycaaaa a răspuns:

Javrele sunt invidioasa, curvele geloase, penalele jegoase...va adunati mereu,mereu,ca sa ma barfiti la greu, da va torn benzina'n gura, sa luati foc. futuva'n gura

5 răspunsuri:
| Alycaaaa a răspuns:

Te prezinti in fata mea cu replici din filme, poti sa fi miliardar nai acces la mine... eu nu sunt ca alte fete. numi insel barbatul.ori cat de sarac ar fi nu plec cu bogatu

| Alycaaaa a răspuns:

Zambetul ei copilaresc ti-a ramas in adancul sufletului.e inocenta, dementa, dulce cand vrea si ar fi putut fi doar a tawinking"

| Alycaaaa a răspuns:

Nu mai vr sa ma gandesc, nu mai vr sa ma opresc, sa ma abat din drumul meu nu mai vr sa-aud de numele tau ca mi-ai facut atata rauwinking

| Alycaaaa a răspuns:

Javrele sunt invidioasa, curvele geloase, penalele jegoase...va adunati mereu, mereu.ca sa ma barfiti la greu.da va torn benzina'n gura.sa luati foc. FUTU'VA'N GURA!"

Răspuns utilizator avertizat