| barbyearefitsSe a întrebat:

Buna TPU:*
vreau si eu niste programe de TRUCAT poze
nu de editat
vreau un program professional
sa para ca sunt langa o pers sau :*sa para ca ma sarut cu pers
pls...help me!:X:X:X::X
! dau funda sh >voturiibig grin

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Www.faceinhole.com aici poti cu vedete, sa-ti pui fata ta.
Daca vrei program program, PhotoShop. Eu am invatat sa-l folosesc, dar cu greu! :)

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Photoshop cs5. dar ma tem ca ai sa inveti tu prea curand sa faci asta laughing

| NickiMinaj a răspuns:

Cum ma, se poate poza cu 50?! si acum ziceti? straight face

| NoChanceForUs a răspuns:

De ce vrei sa faci asta,domnisoara Vreau-Un-Program-Profesional? Vrei sa faci geloasa o alta tipa? Vrei sa-i desparti si sa te alegi cu tipul? Stai linistita,mai trage o idee de decolteu in jos(sau in sus,stai ciudat in poza,nu-mi dau seama),departeaza putin picioarele si agita-te putin cu mainile,sa vezi ce rapid o sa se rezolve. Daca iti spun ca stiu un astfel de program,imi dai o funda si nr tau de telefon?(vreau sa-l trec pe lista cu "Oameni importanti de sunat pana mor") A,da,si vreau si "voturii".happy Multam fain, o zi buna, ca vad ca e soare afara.

| Neighborhood a răspuns:

Desigur! Te crezi atat de tare? PhotoShop, fata! Daca esti inteligenta si poti lucra cu el, te pui langa 50 cent si nimeni nu o sa observe ca e fake! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, agramato! Se numeste "program pentru editarea imaginilor". Trucuri poti sa faci in pat. Abia reusesti sa scrii, dar vrei sa folosesti cu succes "GIMP"-ul. Si, pentru cultura ta generala, sa stii ca Barbie era o curva!