| NyanCat a întrebat:

Vroiam sa ma inscriu la concursul din Bravo girl ( http://www.facebook.com/Bravonet.ro?sk=app_1903225443331 96#!/Bravonet.ro? sk=app_190322544333196 )

Da, stiu ca acolo spune ca pe Wall trebuie sa pun poza, dar nu stiu cum... Cine ma ajuta, Funda X:X: ( Scuzati categoria)

2 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Intra pe imageshack.com si pune poza acolo dupa care pui linkul pe pagina lor de facebook
Astept fundita!

| NyanCat explică (pentru bustamante):

Nu te lasa asa, fiindca trebyuie date Like-uri si nu la toti le merg siteurile pe mess sau faceboook (adica cand dau click pe ele)