| Daysee a întrebat:

crying. Buna TPU :X ...auziti eu vreau sa incerk RedDragonMt2 da nu`jj dc nu ma lasa sa ma inregistrez...straight face respect regulile adica ce fel de nume sa imi pun si etcstraight face cate litere maxim si minimum da tot imi zice: Inregistrare esuata:toate campurile trebuiesc completate corectstraight face adica`:Registrierung fehlgeschlagen: bitte alle Felder richtig angeben. Si la Xtreme MT2 la felcrying plzz add me : r0cket_raulik@yahoo.com si daca vreti spuneti-mi daca` e cu hamachi. :X :* funda! :X

1 răspuns:
| Armaghedon7 a răspuns:

Incearca sa pui si la nume de cont si la parola litere si cifre(eu asa am facut acum si mi-a mers nu o sa ma joc ca nu prea imi place dar a mers la nume de cont si parola litere si cifre). Funda?