| Tptnu a întrebat:

Buna TPU:X! Se apropie ziua iubitului meu si nu stiu ce ii pot lua. ajutati`ma! vreau idei de cadouri!

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Du-i un litru de lapte! Zi-i ca l-ai muls tu cu mana ta! Te va pune sa-i demonstrezi...va fi fericit, crede-ma!laughing

| DeeaBlondiii a răspuns:

Deci poti sa alegi de aici:un ceas,o bratara, un parfum, ceva personalizat cu voi 2 de exemplu un tricou sau o perna sau o cana nu stiu vezi u:*Fundabatting eyelashes?

| ionyionelutza a răspuns:

Pai eu i-am luat o bratara de argint cu numele meu.

| Cici_6929 a răspuns:

Pai iai o cutie o impachetezi frumos iar in ea 100 de biletzele fiecare dintre ele sa inceapa cu: te iubesc pentru... (sub biletzele poti ascunde si parfumul lui preferat) asta la sigur ca o sai placa.

| Gabriela_3094 a răspuns:

Ai putea sa ii daruiesti un pandantiv cu o suvita de a ta de par. Ar fii dragut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-o cana personalizata
-un tricou
-un CD cu cantaretul favorit
- o minge
-un parfum [hm.eu una nu as lua asa ceva dar...]
-cadouri clasice [bomboane, felicitare, multe dulciurilaughing) ]
-poti sa te duci la un photo [daca ai o pova cu voi2 ] sa cumperi o rama frumoasa si sa ii faci acea poza cadou.

hm... Ureaza-i la multi ani din partea noastra si, sper sa ii placa cadou ales de tine[app sa ne anunti ce i-ai luat]:X

| LiviuIonut a răspuns:

Un aparat de Barbierit.big grin

| LaDyPTYUuU a răspuns:

Pai trebuie sa te gandesti ce ii place cel mai mult sau sa fii atenta ce zice poate iti da niste indicii