| AddictedToYou08 a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu (18) si as vrea sa ma ajutati cu ceva idei pentru cadouri :d. Multumesc!

9 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

O sticla de palinca.

| misu a răspuns:

Ia i o maimuta

| AddictedToYou08 explică (pentru misu):

Ia-i tu o maimuta prietenei tale. Era o intrebare serioasa happy

| misu a răspuns (pentru AddictedToYou08):

Eu am maimuta ca sunt insurat.am vrut sa te invat de bine

| Cosmin86 a răspuns:

Daca tu nu stii care esti prietena lui, noi de unde vrei sa stim? laughing

| AddictedToYou08 explică (pentru Cosmin86):

Aveam nevoie de niste idei happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru AddictedToYou08):

Intreaba 1-2 prieteni de-ai lui, care il cunosc, ca noi nu putem decat sa-ti dam idei aiurea, trebuie sa stii ce-i place

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un ceas de mana deosebit, un lantisor din argint cu un pandativ in forma de inimioara sau o bratara din argint, o camasa eleganta, in culoarea lui preferata, o cravata, un tricou cu un imprimeu dragut, un pulover dintr-un material bun si asa mai deosebit, un parfum fin, eventual preferatul lui, un CD cu muzica pe acre o asculta el, o carte bun, din genul pe care el le citeste cu multa placere, o iconita imbracata in arguint cu Maica Domnului sau cu sfantulal carui nume il poarta(daca e credincios), la care adauga o sticla de sampanie sau ceva(ca tot e major), o cutie de bomboane fine de ciocolata, un tort delicios, o felicitare in care sa-i urezi la multi ani cu ocazia majoratului si sa-i spui ca-l iubesti si e foarte important pentru tine, care ii va ramane toata viata amintire, o poza cu voi doi intr-o rama deoebita(daca nu i-ai dat una deja) sau un album cu poze cu voi doi de la inceputul relatiei si pana in prezent(de asemenea, daca nu i-ai daruit deja) si, cel mai important, iubirea ta sincera, care il va faxce cu adevarat fericit. La multi ani prietenului tau!