| LiaElla a întrebat:

Buna TPUlove struck
Va rog sa ma ajutati si pe mine cu cateva poze...Deci vreau poze de tagg pentru facebook in care sa fie 2 sau mai multe fete care sa stea la poarta undeva la tara...sau sa se afle in poza fete la tara nu cont cate suntlove struck
Va rogg hellp me si daca puteti sa mentionai si site-ul cu pozelelove struck
Multumesc mult:* Fundita:*

1 răspuns:
| Lexus28 a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&q=girls+countryside#/d2dvdta

http://browse.deviantart.com/? order=9&q=girls+countryside&offset=48#/d2383i2