| P1dgey a întrebat:

Buna TPU :X:X:X
Am si eu o intrebarebig grin

Cum E Sa Faci (Dragoste) Sex Pt Prima Data?:X

Funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si o sa vezi! La fiecare persoana in parte e diferit, deci nimeni nu-ti poate descrie cum va fi experienta ta happy

7 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

O sa vezi tuuu. o sa te dai pe spate de placere daca ai parteneru ideal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La femei: se rupe himenul, curge sange si le doare
La barbati: se rupe ata, curge sange sau ustura.
Concluzia:un esec.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Daca esti asa de curios/curioasa de ce nu te apuci de acest "sport"? ce intrebari mai puneti si voi.

| feraryyy78 a răspuns:

Ce curiozitati aveti. Imi place ca vreti sa stiti multe lucruri care vi le rezerva viata, dar cel mai bine iti pot explica parintii, dar depinde si ce varsta ai.

| justgabriela a răspuns:

Acum depinde cati ani ai si ce sex ai. daca esti fata, o sa te doara, crede-ma, ma rog, acum depinde si de elasticitatea himenului tau, insa la inceput e dureros. daca te simti pregatita si iti iubesti prietenul, nu da inapoi, fa acest pas si incearca sa te relaxezi si sa te lasi dusa de val. Acum conteaza si varsta pe care o ai. Ai grija sa nu faci ceva ce vei regreta mai tarziu. Si protejati-va!

| Urinak a răspuns:

Esti fata/femeie sau baiat/barbat? Daca esti femeie prima data cand iti baga partenerul penisul in locatie te doare dupa obisnuiala nu te va durea depinde cat de tarete ia. Daca esti barbat habar nu am.

P.S:EU is baiat.Chiar daca nu-i intereseaza pe nimeni si nu am experimentat asta.

| sebyblak a răspuns:

Cum e? e foarte bie! te sfatuiesc sate uiti pe google la siteul porn XXXL ca sati-se scoale puta iar apoi dai SEX SEX EX SEX SEX SEX SEX... imi pare rau ca nu vb dar am treaba in pat cu iubita ...stii tu SEX SEX SEX SEX doar acum stii nu?