| adina_6125 a întrebat:

Buna tpuCum sa il sarut? el este foarte timid si suntem impreuna de aproape 1 luna(si eu sunt timida:de fiecare data cand il vad la scoala vorbesc cu el etc si cand imi vine prin mainte sa il sarut simt ca un gol in stomas si mi se face firca si nu il sartu dar sunt dispusa sa depasesc asa dar vreau sa stiu cum sa fac)

PS:i-am spus ca daca nu incepe sa se poarte mai frumos cu mine nu are sens sa mai continuam asa pentru ca urasc cand trece pe langa mine ma saluta si nici in brate nu ma ia sau de mana si nici macar un pupic pe obraz n-am vazut de la el. el a spus ca o sa vad a doua zi si nici dupa 1 saptamana nu s-a intamplat nimic

2 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Stiu cum e...asa este si prietenul meu(si el dupa 2 luni a facut pasultongue)Eu zic ca ar trebui sa-l chemi sa vorbiti singuri si sa-l saruti pentru ca daca stai dupa el s-ar putea sa mai astepti inca 2 luni laughing. Sper ca ti-am fost de ajutor si...succes! fundita? big grinhappy:*

| mee_4833 a răspuns:

Probabil nu aveti mai mult de 11 anioh go on. E o prostie chestia cu timiditatea...O sa vezi ca atunci cand veti mai creste nu va mai fi asta o problema si o sa va sarutati de cate ori simtiti nevoia. Pana atunci, totusi, daca sunteti impreuna fiti mai degajati. Daca el nu vrea sa faca acest pas de ce nu-l faci tu? Sa-ti spun un secret... baietilor le plac fetele care preiau initiativawinking. multa bafta :* >big grin