| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturo am si eu o mica nelamurire as vrea sa imi spuneti de ce in momentul cand fac dragoste cu iubitul meu eu nu simt nimic el reuseste sa ejaculeze si nu stiu ce s-a intamplat de ce nu simt placeresad. un raspuns va rog. MULTUMESC

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate esti prea tanara sau nepregatita si organismul reactioneaza prost. Poate relatia nu este suficient de formata si intre voi nu exista intimitate suficienta. Poate el nu este suficient de grijuliu si preludiul nu te satisface. Poate actul sexual dureaza prea putin. Sunt mii de motive. Discuta cu el problema asta si incercati sa cautati cauza impreuna.

| elamit a răspuns:

Probabil o faceti undeva unde mai este si altcineva prin preajma, parerea mea.

| ticu a răspuns:

Uitati-va impreuna inainte sa o faceti la un film xxx, mangiativa...sa va incalziti macar vreo 30 min si cand simti ca esti cat d cat uda incepeti cu sex oral reciproc si dupa aia stiti c urmeasa. BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil are puta mica si n-o simti

| pelvira a răspuns:

Ca esti frigida