| Pisicuțepisicuțe a întrebat:

Am si eu o nelamurire : am facut dragoste cu iubitul meu dar nu a curs sange si nici nu m-a durut cand am facut-o prima data si am mai facut-o dar nu s-a intamplat nimic. Oare de ce?
Funda la cel mai explicit raspuns

5 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Nu se intampla sa curga sange la orice virgina.Depinde de multe lucruri, dar nu-ti face griji.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU la toate fetele le curge sânge la dezvirginare!
Cam la 20 % dintre fetele virgine NU le curge sânge DELOC la deflorare, deci, putem spune că este destul de normal.

Iar lipsa durerii se poate datora faptului că ai beneficiat de un preludiu "corect" şi eficient, ai fost destul de excitată şi de aceea nu te-a durut.

Toate cele bune.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Depinde de organismul fiecarei fete nu te ingrijora ca nu este nici o problema nu esti singura persoana care pateste asa ar trebui sa te bucuri ca nu te-a durut si ca nu ti-a curs nici sange (oricum erau doar cateva picaturi ) deci relax ca se mai intampla nu esti singura

| VreauSaRad a răspuns:

Himenul nu s-a rupt sau e prea elastic.himenul se poate rupe la o ora de sport cant te intinzi, la o plimbare cu bicicleta depinde de obicei difera de la perosoana la persoana

Te-am ajutat!?

| Mangafa a răspuns:

Subscriu, ai himenul elastic sau el putsa mica laughing))) Glumesc. Nu e nici o problema, sincer sa fii happy ca nu te doare. Nu exista o regula ca trebuie sa-ti curga sange. Intr-adevar e posibil sa fi fost destul de excitata incat sa nu simti, sau pur si simplu, a avut el grija sa nu te doara happy ceea ce ar fi de apreciatwinking Bafta