| NoNamePlease a întrebat:

Ajutati-ma cu un sfat...In aceasta vara aproape de inceput m-am intalnit cu o fata in parc, ea a fost cea care mi-a atras atentia, adaugand ca am fost la camin/gradinita impreuna.(eu cred m-am mai mutat). a spus sa mergem(mai eram cu un baiat si o fata) sa ne plimbam, ne-am asezat pe o banca si am inceput sa vorbim despre una alta.Atunci nu stiu,.,. m-am simtit de parca am fost atrasa de ea(nu de aspectul fizic). In urmatoarele zile puteam zice ca o plac. A trecut vacanta si acum este pe final...Am gasit-o pe facebook, nu prea am gasit-o on pe mess si nici pe facebook si am vorbit putin putin.Am mai gasit intrebari de la ea pentru ca am fost plecat gen Zoosk cu niste relatii etc.Acum as vrea, nu stiu, s-o invit in parc sa mai vorbim, dar nu stiu cum sa incep(sunt cam timid)si sa-i spun daca vrea sa fim impreuna. Va rog din tot sufletul HELP ME! Pute-ti sa-mi ziceti ce sa vorbesc cu ea pe mess sau afara. Puteti zice daca ma place, parerea personala/
FUNDA logic

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Poi de placut nu stiu, probabil daca s-a bagat in seama si amintiri, si sa te intalnesti cu ea spune-i direct lasa timiditatea ca cu ea mori de foame, incearca. gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut.pur si simplu spune-i ca ai vrea sa va vedeti in parc, la un suc cand are timp si gata.de acolo ia ea deciziawinking:*

1 răspuns:
| Andrei_7537 a răspuns:

Salut! Daca vorbesti cu ea fa-i complimente, caci deja din complimente isi va da seama ca iti place de ea. Invito in oras, cumparai un suc, stati undeva mai retrasi numa voi doi, si spune-i doar lucruri dragute despre ea. Si inspre finalul intalnirii inreabo daca si-ar dorii sa fie jumatatea ta. Si apropo, daca vrei sa ajungi la sufletul ei cumparai cateva fire de trandafir ROSU, deoarece reprezinta iubirea! Succes!