| Anonimus_1729 a întrebat:

Buna tuturor, am auzit de la cineva de acest site si chiar m-i s-a parut interesant.Acum, sa trecem la subiect.Cunosc pe cineva cu un an mai mica ca mine, foarte de treaba, si imi si place de ea.Problema e ca eu nu am o relatie foarte buna cu colegii mei de clasa, cu care ea este foarte buna prietena, si evit sa discut multe chestii cu ea datorita acestui fapt.Cand sunt in preajma ei, si mai e cineva, pur si simplu, fiind si timid, nu spun nimic, si de multe ori o evit.Sunt sigur ca ea ma place, prin foarte multe gesturi si alte chestii spuse, ce ma sfatuiti sa fac? Funditaa big grin!

Răspuns Câştigător
| emm a răspuns:

Sa nu mai fii asa timit si sa incerci sa vb. cu ea, nu s`o eviti.Asa o s`o indepartezi de tinehappy
succes:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa te duci la ea si sa incepi sa vorbesti ii spui ca o placi.

| Johnny_3797 a răspuns:

Sa o iei la o plimbare si sa vorbiti una alta si daca ea doreste sa fiti impreuna.Nu iti facea griji de colegi, nici nu-i baga in seama.Mukta bafta