| natalia_6286 a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie putin de ajutor:peste o luna e ziua prietenului meu si as vrea sa ii pregatesc o surpriza, nu stiu. ceva sa il uimeasca sa ramana surprins.va rog dk puteti sa ma ajutati cu vreo idee... tin sa precizez ca locuim impreuna. dar e si soacra mea cu noi.deci ideile intime, legate de sex.nu prea le pot pune in practica.va multumesc...

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pacat de soacra, daca nu era acolo iti puneai o lenjerie intima si pregateai patul asa nice...De ce nu? E o idee extraordinara, incearca sa ii zici soacrei sa va lase singuri de ziua iubitului tau si asa ii pregatesti ce ti-am zis eu, mai pune si o sampanie doar ii va placea sunt sigur.

1 răspuns:
| lolipop_5666 a răspuns:

Inchideti usa de la camera... lenjerie sexy, lumanari, sampanie, si faceti ceva special, ce nu ati mai facut pana acum thinking folositi imaginatia. de soacra scapati rapid. trebuie sa plece pe la o prietena/vecina/ruda