| micky19 a întrebat:

Buna TPU... as avea si eu nevoie putin de ideile voastre. Se apropie ziua in care eu si prietenul meu facem 5 ani de cand suntem impreuna si as vrea sa ii fac o surpriza si nu prea am idei sad Puteti sa ma ajutati si pe mine cu cateva... happy Va multumesc mult!

7 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Pai cea mai tare surpriza e cam asa:Inchiriati o camera, cumparati o sampanie si apoi o noapte plina de pasiune si sex nebun plin de orgasme vaginale.Sa speram ca nu esti pudibonda sau virgina ca apoi o sa fie cam greu.Sau poti sa-i cumperi un ceas.

| micky19 explică (pentru Awesom):

Da. mersi de raspuns. dar totusi sunt 5 ani laughing de sex ne-am saturat ceasuri i-am tot luat cadou... as vrea ceva nou, de asta cer si ajutorul sad

| Awesom a răspuns (pentru micky19):

Atunci du-l la un concert la trupa lui favorita.Sa speram ca stii dupa 5 ani ce ii place cumparati-va bilete si mergeti la concert.Sau mergeti la un restaurant imbracati la patru bolduri si sa aveti o cina romantica.Sau te duci la el cu o trupa de mariachi si ii canti serenade sub balcon, sa-ti arunce soacra ta cu apa in cap.

| busu11 a răspuns (pentru Awesom):

Deci awesom dai cele mai ciudate raspunsuri(imi place ). sincer poti sa iti iei o vacanta de 1 saptaman in ibitza(este prea fain acolo) incearca si tu cu din astea nu " patru bolduri "

| Awesom a răspuns (pentru busu11):

Busu tot respectul dar daca nu sunt bani de Ibiza te multumesti si cu o vacanta de un weekend la munte.

| Sheisshe a răspuns:

Ce raspusn misto!laughing pai. dati o petrecere cu prieteni apropiati voua!

| corneliul a răspuns:

Prea putine detalii despre iubitul tau. Incearca ceva extrem din ceea ce crezi ca i-ar place lui. Sunt o gramada de idei pe net. Depinde de cati bani ai. Daca ai bani poti sa-i oferi un zbor cu un MIG-29 in Rusia. Cand te 'impinge' ala cred ca cel putin pentru cateva minute sexul va parea ceva banal. Sau o cursa pe pista cu un pilot de racing profesionist. Sau un curs de parasutism... ceva extrem doar pentru el.Bafta.