| katy9801 a întrebat:

AJUTOR! Vreau sa-i fac o surpriza deosebita prietenului meu si n-am idee ce as putea sa fac.Tin sa mentionez ca suntem impreuna de 2 ani jumate si suntem ambii mereu pusi pe nebunii,ne place sa experimentam ceva nou si cit mai pervers.Mi s-au epuizat toate ideile, ajutati-ma va rog! DAU FUNDA la cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| justsummer a răspuns:

Pui scaunul in mijlocul camerei incepi cu un striptess il pui pe scaun si-l legi eventual il poti lega si la ochi si dupa sa-i faci un oral e mai intens cand nu te vede se concentreaza mai mult pe senzatie.

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia o piscina gonflabila,umple-o cu apa si pune-o in sufragerie.
Pregateste si cateva cocktail-uri( Mai-Tai,Cuba libre,Sex on the beach.),intinde prosoape de plaja, muzica stil Vamos a la playa, daca ai si vreun hamac si, cand apare, asteapta-l in costum de baie si invita-l sa te dea cu ulei de plaja...
S-ar putea sa nu uite niciodata surpriza ta!
happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai pe tocuri stileto, crezi că nu o să îi placă? Ce virstă ave ti voi? multumesc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! Multă sănătate, tocuri nu porti? Ce inăltime ai?

| katy9801 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Port tocuri numai pentru ocazii speciale, in rest prefer incaltamintea comoda, 1.60

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru katy9801):

Ok, mă ginde am că poate i ai fi făcut o surpriză plăcută, dar tu stii cum poti.

| cristimihailov a răspuns:

Cu ceara fierbinte ati incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 trucuri, cum sa-l faci sa ramana statuie!( sursa: www.perfecte.pfff/canci.ro)
1.Cheama o vecina cu forme si rotunjimi de femeie la tine in dormitor.Asta o sa-l dea pe spate...
2.Impaiaza-i ce-l mai bun prieten necuvantator.
3. Apuca-te de gatit...yea, hell yea!
4.Fa cumparaturi cu 10 lei.De fapt eu cand am vazut o femeie ca si-a luat ceva doar de 10 lei, am avut un blocaj cu deviere brusca a realitatii.
5.Cadouri: un loc de veci e binevenit in fiecare etapa a vietii.
6.Fa-ti o schimbare de sex.Yea, nu se va astepta la asta.
7.Insceneaza o sarcina daca sunteti adolescenti iar familiile voastre se urasc de moarte.
8.Scrieti numele voastre pe un copac marcat pentru taiere.Ei? romantic, nu?
9.Ia-ti un job part time la un club de streaptease.Mie mi-ar place, lui de ce nu?!?!
10.Fii femeie! Da, asta e o aditudine ce aduce multe surprize.Placerea acelor momente, cred ca va tine doar de satisfactia unuia, but who the *** cares?!?
Mult succes! te pup!

| justsummer a răspuns:

Ati putea face sex in parcare subterana de la mall. Sau ai putea sa-l dezbraci si sa-l legi de scaun si de acolo improvizezi tu ai putea incepe cu un oral si sa-l tachinezi.

| katy9801 explică (pentru justsummer):

Ideea cu legatul mi-a venit si mie, doar ca in alt context, de exemplu sa-l leg de pat sau fotoliu si sa-l alint cu un masaj erotic care sa-l excite, iar apoi sa facem o partida de dragoste fierbinte.cum iti pare ideea mea?

| katy9801 explică (pentru justsummer):

Mersi de idei cred ma vor ajuta

| justsummer a răspuns (pentru katy9801):

Sper sa-i placa :d

| justsummer a răspuns (pentru katy9801):

Pui scaunul in mijlocul camerei incepi cu un striptess il pui pe scaun si-l legi eventual il poti lega si la ochi si dupa sa-i faci un oral e mai intens cand nu te vede se concentreaza mai mult pe senzatie.

| katy9801 explică:

Problema e ca el acum este plecat, si spera ca cind se va intoarce il va astepta o surpriza grandioasa, si in plus ma intreaba in fiecare zi cind vorbim pe web cei pregatesc, eu desigur nu-i pot spune nimic ca nici nu am idee.

| katy9801 explică:

Poate are cineva si niste sugestii ceva legate de baie, de dus, ma chinuie demult asa dorinte, dar n-am incercat, poate cineva cunoaste senzatiile?