| Nustiucesafac12 a întrebat:

Buna tuturor, am o problema cu capul penisului ( are multe crapaturi ca un fel de riduri, nu mai sunt virgin ) Cand e in stare de " trezire " sta dezgolit complet, am observat ca la unii baieti nu e asa, cand incearca sa il " dezgoleasca complet " ii ustura, am 15 ani. ( Sper sa ma ajutati si sa nu radeti de mine ).

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Multi baieti au escoriatii fine pe capul penisului. Riduri cum le spui tu. Faptul ca decalotarea e completa si nu te ustura e absolut normal. Asa si trebuie. Pe cei pe care ii ustura e clar inca nedezvoltat sau inca ne obisnuit cu decalotarea.

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Stai calm

| mihai69 a răspuns:

E ok cum ești, nu te panica!