| AndreeaCeMaiZici a întrebat:

de fapt mama: a incercat cineva metoda de slabit cu Acai Cleance? Daca da, care au fost rezultatele cum trebuie luat produsul si daca e gretos sau va simtiti balonata de la el? Sau daca ati incercat tot metode din acestea de slabit (colon help de ex) Multumesc anticipat! fundita celui mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Am incercat cu tot felul, nu numai cu Akai.Slim ball, Omega svelt, cafeaua care slabeste...bani aruncati.Plus ca imi riscam sanatatea,mai exact nici eu nu stiu ce riscam!
Sa mearga la un nutritionist,costul e mai mic si va avea parte de un program personalizat,doar al ei, iar rezultatele nu vor intarzia sa apara, sa nu se grabeasca!
Succes!