| ciuss_2256 a întrebat:

Buna tuturor am si eu o problema am avut un contact sexual cu prietenul meu acum 4 zile nu eram virgina iar intre timp am vazut pe prezervatif foarte putin rosu iar cand am ajuns acasa iar am fost un pic pe chiloti rosie a 2 a zi am mai facut foarte putin si din nou cand am ajuns acasa am fost un pic patata de sange da rosu nu ca si stopu iar astazi mi-a venit si ceva lichid alb nu miroasea si nu ma deranja….

acum doresc sa stiu ca: am facut sex inainte de alea 4 zile si ne protejat sau mai bine doar ne-am jucat un pic…

+ de asta cand m-a dezvirginat cu mult timp inainte nu mi-a crus sange oare m-as fi dezvirginat cu o. b-ul se poate asa ceva? Sau m-a dezvirginat atunci cand am fost un pic de sange? pentru ca si a 2 zi dupa ce am mai avut un contact sa mai intamplat tot asa rosie dar pe chiloti parea mai galbena sau ce culoare i-ar acum e ceva alb si nu pare a fi cu probleme doresc sa stiu daca cumva este o sarcina sau altceva o infectie ce poate fi daca ma puteti ajuta va rog frumos.

Doresc sa mai stiu inca un lucru nu pot merge luni la ginecolog? cumva pentru ca sunt cam speriata si nu as dori sa astept pana la terminare menstruatiei care vina numa prin date de 5-8 este vreo problema daca m-as duce luni >?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Degeaba incercam noi sa facem supozitii,fiecare spune aici tot ce si-ar putea imagina ca se intampla cu tine si,pe tine,te trec fiori reci cu fiecare raspuns.
Pot si eu sa fac supozitii,dar n-o voi face.
Te sfatuiesc sa mergi la medic cat mai repede,e foarte bine ca vrei sa mergi luni, inteleg ca astepti ciclul abia la inceputul lui iulie, asa ca poti merge.
Sa te protejezi si sa ai grija de tine!
Sanatate.

| pink1girll a răspuns:

Inseamna ca baiatul respectiv nu te'a dezvirginat de prima oara sa zic asa laughing adica nu ti s-a rupt himenul complet.din cauza asta ai petele de sange rosu pe chiloti, cat despre cat despre lichidul alb poate fi si o infectie.

| ciuss_2256 explică:

Inca ceva am facut de vreo 20 de ori inainte sa se ajunga la faza cu sangele... si cu lichidu alb.

| ciuss_2256 explică:

Oricine imi da un raspuns corect si care sa ma ajute sau stie situatia are Fundita!

| NeverMind_9308 a răspuns:

Daca ai o secretie alba. poate e Candidoza laughing. Nu stii sigur fara analize. Cat despre sange.himenul se poate rupe din prima sau nu, sau se poate rupe uniform sau nu. Poate la tine a mai ramas cate ceva, si in timpul contactului s-a rupt si apoi a curs. Himenul se poate rupe cu un o.b., dar se poate rupe si dupa 2, 3 contacte.depinde de persoana. Oricum sangele n-are treaba cu sarcina.happy Iar daca mergi la gineco' cat esti pe stop. te duci degeaba, n-are ce sa-ti faca cat esti "rosie" laughing