| mocatofa a întrebat:

Buna tuturor.
Astazi iubita mea m muscat de limba "! Si sunt foarte foarte extrem de speriat pentru ca ea este o tipa foarte foarte extrem de dulce.
! Credeti ca exista riscul sa fac diabet?!

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

laughing. mi-a plkt astaa! e asa sweet dk i'ai spune'o si ei!love strucktongue
Take care!kiss

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ce frumos sigh
pai da. daca e asa de dulce dulce dulceee poti sa faci diabet
ah. dragostea dauneaza grav sanatatii...

| tarziu a răspuns:

Nu. Daca o muscai tu pe ea, atunci era grav!

| MMadalina a răspuns:

Este o tipa "foarte foarte extrem de dulce "
Daca nu pui mana pe o carte ai sa dai in "prostie"winking
Si prostia nu prea are leacwinking

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Asta trebuia sa fie pusa pe beauty&fashion

| mario a răspuns:

laughinglaughing e bun ca nu te, a muscat de maciulie.atunci cine stie in ce boli dadeai.rolling on the floor

| username_8290 a răspuns:

Ahhh ce vrajealaa laughing)

| mocatofa explică:

Raspuns pentru madutzy 16 si raspunsul anonim.
laughing _> e prosti 'se stie laughing by fernando """"
de data asta te iert laughingdata viitoare te fac sa plangi.
prostia nu are leac happy te cred. dar poate cine stie)happy la cate minuni se petrec in zilele noastre.
oricum iti tin pumnii si sper sa se descopere un leac cat mai curand! K!" sa te poti face bine laughing)
Ai face bine sa nu'mi raspunzi. ca.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Vezi ca atunci cand faci sex cu ea sa nu te muste de boase sau de alte din alea.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

E grav.trebuie sa te duci neaparat la doctorlaughing

| Addddda a răspuns:

Daa laughing cu sigurantaa laughing sa ai grija sa nu mai patesti rolling on the floor zi sa te muste de buza ca`i mai bine rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea prost omulelaughingrolling on the floorcu sigurantalaughing