| anonim_4396 a întrebat:

Cand hotarasti sa faci ceva extrem (chiar cu riscul de-a te face de cacao) pentru a afla exact cum stau lucrurile, credeti ca mai exista "riscul" sa pierzi ceva sau deja ai decis ca e pierdut?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Nu am notiunea de greseala, de rau sau de bine.Nu mai pot decit sa traiesc simplu.

10 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Sint Gigi.sf.boasca si recomand sa nu se faca nimic extrem ci exact asa cum simti chiar daca altora li se va parea extrem.Important este sa nu fie greseala ta.

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Cand ajungi la lucruri extreme e mereu greseala ta, chiar si numai pentru ca ai acceptat conjunctura care te-a dus pana acolo.

| harciog a răspuns (pentru anonim_4396):

Si care-i problema ta? Simti nevoia sa te dezminti?

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Nu. Dar daca ar fi asa ar fi neaparat ceva gresit?

| anonim_4396 explică (pentru harciog):

Pai atunci iti doresc viata linistita in continuare! Numai bine!

| harciog a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci e greseala mea, n-am nimic de-a face cu succesul tau.

| harciog a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am notiunea de greseala, de rau sau de bine.Nu mai pot decit sa traiesc simplu.

| WhatheWow a răspuns:

Niciodata nu mi-a placut sa imping lucrurile la extreme caci mi-a fost frica, ca am sa cad si eu o data cu ele. Sa fi moderat pe un sol stabil iti da o siguranta pe care o folosesti facind mai multe lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te mai speli si tu din cand in cand, nu e nevoie sa omori atatia copaci ca-ti place tie "cacaoa"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata nu e de ***, viatta e faina. De *** suntem noi ca nu stim sa o traim si asteptam de la altii sa ne dea marea cu sarea cand de fapt ea e la 3 pasi si ma asteapta pe mine sa ma balacesc in ea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La fel ca si punerea sub anonimat laughing