| anonim_4396 a întrebat:

Exista riscul sa devii boschetar, daca esti muscat de un caine maidanez?

22 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Hell yeah.Cunosc 3 cazuri.Toti au sfarsit luandu-si-o la l*ba prin ghetouri

| MâţulMov a răspuns:

Probabil...dar tu de ce intrebi?hee hee

| anonim_4396 explică (pentru MâţulMov):

Fac niste teste pe TPU, sa vad ce grad de tampenie exista pe site laughing

| MyObsession a răspuns:

Dar când te muşcă un manelist de cur?

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Devii automat pleava societatiiwinking

| CastraveteMurat a răspuns:

DA! Ai grija! Si daca te musca un cal de niste organe mai speciale te transformi in zana si o sa ai un unicorn love struck!

| anonim_4396 explică (pentru CastraveteMurat):

O sa risc. Macar raman cu unicornul laughing Il tai si p-asta de craciun, ce mama dracu' laughing Foamea este mare big grin

| AnneBre a răspuns:

Tu eşti deja.

| anonim_4396 explică (pentru AnneBre):

Ce glume ai in tine, imi vine sa plang laughing Du-te la scoala, ai mare nevoie. Si, mai citeste cate o carte, ca esti praf la capitolul asta laughing

| AnneBre a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde ştii tu că sunt eu praf la citit? raised eyebrows
Şi de unde ştii că am nevoie de şcoală?
Tu ai nevoie mare de un creier pentru că din câte văd nu ştii ce înseamnă Trivia/Amuzante.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

In cazul tau, da, existabatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru XxBalonasheeXx):

Eu deja sunt boschetar, cu diploma, deci sunt exclus din ecuatie big grin

| Gandăr a răspuns:

Puţi.

| anonim_4396 explică (pentru Gandăr):

Esti viitorul luminos al acestei tari! In afara de faptul ca esti inutil, cu ce te ocupi? laughing
P.P. Baga o fraza, ceva, sa-ti arat cat de incult esti laughing umoristule laughing

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nu.poti deveni numai varcolacsad
ca sa fii boschetar trebuie sa fii mai prost decat basescusad. imi pare rau pentru tine

| seen a răspuns:

Da exista daca pentru tine masteru reprezinta 2 clase primare

| anonim_4396 explică (pentru seen):

Pentru mine? laughing Vezi ce faci cu gramatica limbii romane! Daca vrei replici inteligente, pune burta pe carte, la figurat!
P.S. Cand mai vrei sa fii amuzant, doar taciwinking

| seen a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu incercam sa fiu amuzant pur si simplu ala a mi e raspunsu daca asemenea intrebari te duce capu Ps simtete bine daca cineva te ia la misto cand pui asemenea intrebari

| anonim_4396 explică (pentru seen):

La categoria asta, este absolut necesar sa fim amuzanti. Daca esti morocanos, du-te la categoria Tehnologie! Ce te arde pe tine grija ce mistouri accept la adresa postarilor mele?
P.S. Iti recomand din nou, sa pui mana a invata scrierea corecta din pdv gramatical, masterandule!

| ILoveMyBed a răspuns (pentru anonim_4396):

Da tu ce cauti la T/A? *foloseste accent de Florin Piersic* Mai trebuie sa ai stil ca sa postezi la T/Alaughing

| anonim_4396 explică (pentru ILoveMyBed):

Fac un test, iar tu l-ai picat cu brio. Esti o persoana amuzanta, asa cum balena poate purta o rochie de seara, la un bal mascat. Pfff!
Cine v-a spus ca sunteti amuzanti, are ceva pitici pe creier laughing

| ILoveMyBed a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot ai comentat. Du-te in pitici ( vorba lui mama) aaa, balena incape intr-o rochie, o balena pui incape intr-o rochie mare deci, sunt o persoana amuzanta si nu mai comenta.