| Giuly_6375 a întrebat:

Buna tuturor happy Cu ceva timp in urma un tip mi-a cerut id pe facebook, nu il cunosteam dar il aveam la pritenii. Bun deci i-am dat id meu, iar apoi am inceput sa vorbim. Prima data a facut o impresie buna asa ca am decis sa tinem legatura. Acum apare si problema eu locuiesc in Italia pentru ca tatal meu e italian dar vin in vacante in Romania, dar cea mai tare faza si tatal tipului la fel straight face. Am vorbit despre o multime de de lucruri, el mi-a povestit chiar o parte din viata lui, fara sa-si dea seama el sa indrgostit de mine, mereu imi spunea ca ar face orice pentru o fata ca mine, ca isi doreste o rel etc., dar eu cred ca el ma place doar fizic. Dupa o perioada fara sa-mi dau seama i-am spus ca si mie imi place de el si ca as vrea sa ne int in iulie cand vin in vacanta, e pur si simplu era incantat. Dar eu de cateva zile sunt cu un baiat de aici de care imi place mult. iat el cu 3 zile in urma a aflat pentru ca aveam avatar cu noi, a intrat m-a intrebat ca ce inseamna apoi a iesit de atunci ma evita, nu ma mai intreaba nimic, ieri am vazut pe facebook ca e cu una sad. Nu stiu ce sa fac. Ii simt lipsa, curan voi veni in tara si vreau sa-l vad. help plsstraight face:d

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Doamne laughing eu una nu am inteles nimic happy Deci daca iti placea tipul de pe facebook si vroiai sa va intalniti cand vei veni, de ce te-ai mai combinat cu celalalt? Macar puteai si tu sa nu ii spui, ia cand veneai va intalneati, apoi cand plecai il lasa-i si iti vedeai de treaba ta. E vina ta nu mai ai cum sa repari lucrurile, in plus daca are prietena acum tongue

4 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Esti o nehotarata! Ai vazut ca tipul de pe face te-a bagat in seama si ce ti-ai zis"hai sa ma mai vad cu unul,in paralel,ca doar n-o fi foc!?"...ti-ai cam merita-o sa nu te mai bage-n seama! Daca o relatie nu se bazeaza pe sinceritate, la ce naiba mai e relatie? Doar nu sunteti la vreun concurs, care e cel mai tare la agatat dintre voi doi! Cred!

| Rucsiii a răspuns:

Stii proverbul ala... " Cine alearga dupa doi iepuri, nu prinde niciunul."?

| irennee a răspuns:

Salut:d,eu cred ca te.ai obisnuit cu prezenta lui si de aceea ii simti lipsa acumm.dar cu timpul o sa.l uiti.sau te poti vedea cu el cand vii in Romania si sa iti dai seama ce simti cu adevarat pentru el, sincer astfel de relatii la distanta nu prea tin.big grin

| biliboy a răspuns:

Ai toate sansele sa-l intilnesti, si sigur nu o sa refuze o intilnire cu tine. Daca el este atras de tine te va cauta cand vei veni in tara.Astept un raspuns de la tine cand ajungi in tara sa-mi zici cum a mers. id-ul meu este: titiman37. Ps. eu am 40 de ani si multa experienta de genul asta.Pacat ca nu sunt eu in locul lui. Poti sa-mi trimiti o poza cu tine?