| BrunetaRoxana a întrebat:

Buna tuturor
daca esti fata: faptul ca iubitul tau lasa tot felul de comentarii pe facebook altor fete care nu prea si-ar avea rostul credeti ca este un motiv de ingrijorare?
daca esti baiat: in momentul in care lasati comentarii care nu prea ar trebui sa existe din moment ce ai o iubita,o faceti din amuzament,plictiseala sau mai stiu eu ce, sau prietena voastra ar trebui sa isi puna un semn de intrebare?

de cate ori vorbesc cu el despre acest lucru spune ca nu am de ce sa-mi fac griji pentru ca el doar se distreaza si ca nu e nimic serios.
eu nu stiu ce sa cred
oare sunt prea geloasa?
dau fundita
multumesc

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa spun si eu ca nu ar trebui sa iti faci griji, ai incredere in el...

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Si daca...se joaca si cu tine?
Nu e un semn mare de ingrijorare,dar ar trebui sa-ti pui un semn de intrebare ce sunt cu fetele alea.
Majoritatea baietilor calca stramb,mai ales cand fetele de acum sunt doarte dornice de sex si nu mai tin cont ca baiatul respectiv este intr-o relatie sau nu.
Si chiar daca te iubeste si lasa cine stie ce comentarii, tu in ochi celorlati esti ''doar o joaca pentru el''. Pentru ca lumea vede si-si face o impresie, de multe ori gresita.
Asa ca spune-i sa inceteze! Si daca tot nu inceteaza, lasa si comentarii baitilor, te asigur ca nu-i va conveni!

| Sadop a răspuns:

Intr-o relatie gelozia inseamna ca iti pasa intr-adevar de voi, de relatia voastra. Eu zic sa ai incredere in el, sa nu tragi concluzii primite. Intr-adevar, multi o fac pur si simplu din amuzament. Depinde si de genul comentariilor.
Succes!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu duce gelozia la extreme! incearca insa sa postezi si tu cateva astfel de comentarii unor baieti si vezi cum reactioneaza el!

| AriantheLissa a răspuns:

• Incearca sa stai mai calma, altfel te vei distruge si pe tine si pe el.
Lasa gelozia deoparte si vezi-ti de relatia ta. happy Daca iubitul tau sta cu tine inseamna ca te iubeste, deci nu ai motive de ingrijorare.
P.S. Daca asta te satisface, poti incerca sa lasi comentarii si tu la alti baietiwinking laughing