| MadalinaIancu a întrebat:

tuturor!

La multi ani! As vrea sa va cer o sugestie! Am nevoie de cateva idei ingenioase pentru aniversarea de 2 ani a relatiei mele, care se apropie cu pasi repezi, pe 14 ianuarie. Eu m-am gandit sa pregatesc o cina romantica (sa gatesc eu, evident) sau sa cumpar un tort si o sticla de sampanie. Insa, nu stiu ce sa ii cumpar iubitului meu. Tablouri cu noi, fotografii si chestii in PowerPoint sau in alte programe de modificat poze, am tot facut. Noi am trecut si printr-o perioada mai grea, ne-am despartit, ne-am impacat, dupa o luna am aflat eu niste lucruri care m-au facut sa nu il mai caut cateva zile, dar apoi el m-a cautat si ne-am impacat. Am petrecut Revelionul impreuna si pana acum am fost nedespartiti. Dati-mi cateva idei despre cum, as putea sa fac speciala acea zi. Mentionez ca ziua de 14 ianuarie inseamna presesiune pentru noi (suntem studenti) si locuim in camin. As vrea totusi sa fie o zi speciala din care el sa vada ca il iubesc sincer si sa se bucure ca ma are pe mine langa el. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Ai putea sa ii pregatesti acea cina, eventual o noapte de...pasiune si drept cadou ceva cu voi doi(chiar daca ai mai facut)-perna, o cana, un breloc, sau chiar un obiect confectionat de tine -gasesti tutoriale pe youtube(cauti obiecte pentru ziua indragostitilor)bafta si la multi ani!

1 răspuns:
| dkdkdk24dgdgdg a răspuns:

Ai putea incerca sa organizezi o petrecere in camin, (tu sa te ocupi de toate) si ii oferi un cadou (ceva ce stii ca ii place) gen : o bratara draguta, ceas, bluzita, lenjerie, etc. O sa-i placa!