| arimec a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar prietenei mele? Sunt de cateva luni cu ea, si cu ocazia sarbatorilor as vrea sa ii iau un cadou frumos.Nu am idei.
Imi puteti da o sugestie? FUNDA big grin

7 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Rama foto, un lantisor dintr-acela cu loc pentru poza, si sa bagi acolo o pozica cu voi doi. :*

| Deeaa a răspuns:

Un parfum sau un lantisor din argint love struck! Sunt sigura ca ii va placea

| dckinga a răspuns:

Iata cateva idei:
http://www.bellebijou.ro/colier-fantezie-1891.html - colier cu inimioara decorata su strasuri multicolore.
http://www.bellebijou.ro/inel-love.html - inel cu inimioara
http://www.bellebijou.ro/set-bijuterii-1995.html - set bijuterii love

| passyon22 a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi s-o duci la munte, sa-i faci o surpriza frumoasa ...Eu unul asta as face

| mady04 a răspuns:

Sunt si eu fata si iti zic ca noua ne plac parfumurile si poate o rochita, despre bratari si altfel de chestii din astea eu una ma simt aiurea pentru ca stiu...costa destul de mult. Aaa si ceva mai jucaus ar fi un ursulet si o ciocolata cu el, alaturi bineinteles de un trandafirhappy Succes

Răspuns utilizator avertizat
| macs3k a răspuns:

Pai avand in vedere ca sunteti doar de cateva luni impreuna ai putea sa ii cumperi un parfum sau o bratara frumoasa de argint, un lantisor de argint, dar in functie de relatia voastra ai putea sa ii faci ceva personalizat cu poza voastra. Alte idei ar fi sa mergi cu ea la o plimbarica si sa va opriti pe la vitrine si sa vezi de ce e mai mult interesata, ori in functie de hobby-urile ei sa alegi ceva ce sa ii fie si de folos si amintire. iti doresc multa bafta!