| righthere a întrebat:

Buna tuturor. Problema mea este de natura sex/relatie.Am cunoscut un baiat acum 3 luni, cu care m-am combinat pentru o seara la o petrecere., dupa seara aceea nu am mai vb, acum 4 zile mi-a dat mesaj nu stiu de unde a facut rost de nr meu si tot vorbim. m-am intalnit cu el a 3a zi, eram intr'un grup de prieteni comuni, la un moment dat dupa saruturi si strangeri in brate mi-a zis sa plecam undeva unde sa fim numai noi 2. acolo am continuat sa ne sarutam si el a vrut mai mult, atunci l-am oprit si i-am spus ca nu se poate, pentru ca sunt virgina. si el mi-a zis ca " nu e nici o problema, avem destul timp, ideea e sa o faci tu cand crezi ca esti pregatita si cand simti "eu am incredere il el. ar trebui? mi se pare un inceput de relatie. dar el va pleca in anglia o perioada, sa o fac inainte sau sa astept pana vine si sa vedem ce se intampla? multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dar ce așa grabă cu sex-ul, sexul / viața sexuală este pentru femei de peste 20 de ani.
„ să aștepți până vine și să vedeți voi, ce se mai întâmplă "

| answer a răspuns:

Termina cu prostiile si nu te lasa dusa de val! Asteapta nu numai cat e plecat, ci si dupa ce se intoarce; vezi daca va pune presiune pe tine; daca o va face, e clar, vrea doar sex de la tine. De tine depinde sa iti dai seama de anumite chestii. Ai grija sa nu iti para rau, ca la noi(baietii) e mai simplu, -o bagam, o scoatem- (idem...idem) si apoi plecam acasa, dar la voi e cu totul altceva;
Concluzia: nu te grabi si fii isteata; pune-l la incercare si vezi cum reactioneaza; oricum e mai mult ca sigur ca te vrea doar pentru sex (baietii au o categorie in care le includ pe fetele cu care se cupleaza la petreceri si in cluburi/discoteci), plus ca tu fiind virgina, vei fii pentru el ca si un trofeu de vanatoare, cu care se va putea lauda prietenilor (stiu ca e neplacut ceea ce auzi, dar sunt baiat si stiu ce zic);

| noktambul a răspuns:

Asteapta pana vine, daca mai vine laughing

| Awkesna a răspuns:

Buna!
Eu zic ca a trecut putin timp de cand sunteti impreuna si deja sa o faceti? mai asteptati,de ce va grabiti asa de tare,aveti toata viata inainte!
Daca as fi in situatia ta eu as mai astepta,eu sunt capricorn si capat greu incredere in persoane.
S-au intamplat multe cazuri in care barbati vroiau mai mult de la femei iar ele le-au daruit,iar apoi le-au lasat.
Concluzia mea este sa mai astepti,si sa mai comunici cu el ca sa vezi daca chiar te iubeste,sau vrea doar sa te foloseasca, incearca sa afli daca a mai avut relati sexuale si chesti din astea, iti spun sincer ca te va ajuta informati despre relatiile lui!
Sper ca te-am ajutat! Si sa ai grija ce faci

| annna a răspuns:

Eu zic sa mai asteptiwinking