| Zlftb a întrebat:

Bună tuturor!
Sunt într-o relație de 7 luni cu iubita mea, iar în ultimul timp a început să vorbească pe Facebook cu prietena ei mai mult decât cu mine. Ea fiind din alt oraș pentru o perioadă.
Mă cam deranjează și nu știu dacă e ok și ce ar trebui sa fac in privința asta. E ok că iubita mea să vorbească cu prietena ei mai mult decât vorbește cu mine?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă din atâta lucru faci caz...

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o interbi pe ea, asta?
De unde vrei sa stiu eu cat vorbeste cu tine si cat cu pritena ei?
Aveti o masura?
Daca vorbesti jumatate de ora pe zi, cu ea, este mai mult decat suficient sa va spuneti tot ce aveti de spus si sa va vedeti de alte treburi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e ok. Nu ar trebui să faci nimic. E timpul ei și face ce vrea cu el.

| 90210 a răspuns:

Iubitul meu n-are gelozii din astea absurde. Eu vorbesc foarte mult cu prietena mea. Cred ca undeva la 2-3 ore pe zi daca adaugi mesajele, mesajele pe whatsapp, mai vb si pe Instagram, la telefon...suntem in vreo 4 conversatii diferite in acelasi timp una cu alta laughing) Este foarte normal ca vb mult. Vrei sa te intrebe pe tine ce culoare de oja sa foloseasca pentru noua manichiura sau ce pantofi se potrivesc in ce combinatie de tinute?