| rebeca300 a întrebat:

Uitati eu cand vorbesc cu iubitul pe mess el imi spune te iubesc... mai pe scurt multe vorbe de dragoste! chedtia e ca din timp numai intra pe mess intra foarte des si numai imi spune vorbe de dragoste! credtei ca o are pe elta? Sau ce credeti ca se intampla? va rog raspundeti-mi! dau funda! spuneti-mi urgent

Răspuns Câştigător
| ciresik80 a răspuns:

Nu iti pots pune eu daca are pe alta dar cel mai bine e sa il faci un pic gelos destul de discret, uite iubi azi mi-a cerut unul nr dar nu i l-am dat pentru ca eu te iubesc pe tine vezi cum va reactiona daca va fi gelos te iubeste si apoi va incepe iar sa-ti spuna ca te iubeste, la mine chiar functioneaza faza incearc-o si tu.