| francesca a întrebat:

uof, cum sa interpretez visul asta:"eram intr-o incapere cu prietenul meu, in fata unei oglinzi mari si imbracata intr-o rochie superba de mireasa". stiu ca nu e bine sa te visezi imbracata in rochie de mireasa.cine stie ce inseamna?sadsad

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră aici şi citeşte: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Habar nu am ce inseamna, oricum, sunt superstitii care nu sunt relevante cu realitatea lucrurilor. Doar oamenii naivi dau crezare unor astfel de aberatii menite sa sugestioneze negativ cugetarea unei persoane.

| Lorelai a răspuns:

Cred ca nu e de bine! Sper sa nu va despartitibig grin Cam asta semnifica...