| baby20 a întrebat:

urgentcryingpls ajutati-ma.am facut sex cu prietenul meu acum 2 saptamani, primul contact a fost protejat apoi el a mers la baie s-a spalat si dupa cateva minute am avut alt contact dar neprotejat. e posibil sa fiu insarcinata?
menstruatia mi-a venit mai inainte, dar stiu ca poti fi insarcinata chiar daca mi-a venit ciclul
mentionez ca nu a ejaculat in mine ci la baie

multumesc!

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Fa un test de sarcina pentru linistea ta!
Tot ce e posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.la aceasta intrebare as vrea sa adaug ceva.si eu am facut sex neprotejat cu prietena mea exact ca baby20. dar faptul ca nu am ejaculat in vagin ci afara. dar nu am putut sa ma duc la baie(eram in masina), doar m-am sters bine bine. dupa foarte putin timp am reluat tot neprotejat dar nu am mai ejaculat.este posibil sa se fii intamplat ceva?

| baby20 explică:

Multumesc mult fetele

o sa fac un test ca sa fiu sigura. pupici"*