| Nextone a întrebat:

V-ati confruntat vreodata cu problema singuratatii, in sensul ca nu am cu cine sa ies in oras, la un club...etc? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Incearca cu prieteni, cu prieteni comuni ai prietenilor, si tot asa.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma puneam sa vad un film online sau ma jucam la ps3 dar acum am cu cine iesi in weekend.

| CoquineNoire a răspuns:

Toata lumea se confrunta la un moment dat cu aceasta problema.chiar daca esti inconjurat de multa lume,in adancul tau tot singur te simti. legat de intrebarea ta,este bine sa mai stai si singur,pentru a te concentra asupra ta,sa te analizezi,sa meditezi,sa citesti,sa te ingrijesti etc pentru ca la un moment dat te saturi de zapaceala, de cei din jurul tau, simti nevoia de liniste.deci singuratatea nu dauneaza, ba dimpotriva, draguta.

| Азбука a răspuns:

In astfel de situatii, daca tot nu ai cu cine iesi, poti citi o carte buna happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa sunt eu n-am pe cineva care sa ma inteleaga am cu cine iesi dar eu nu vreau ca ma enerveaza tipi unde vor ele sa mearga.Eu doar sper sa imi gasesc o pr adevarata happy.

| constantin_1961 a răspuns:

Eu ma confrut dintotdeauna cu singuratatea si nu se poate face nimic trebuie doar sa speri ca o sa ti se andeplineasca visul asa imi spune toata lumea si mie dar sunt doar vorbe, depinde de cat de puternica esti tu si sa privesti viata altfel nu asculta de prieteni ca nu mai exista prieteni