| Ddyyaa94 a întrebat:

Va rog cititi pana la capat. Cea mai buna prietena a mea are mai mult succes la baieti decat mine si eu stiu ca e numai o taranca cu tate de vaca si fundul de 1 centimetru, foarte copilaroasa si ma critica mereu. De obicei cand vorbeste pe mess cu baieti da nu mai poze cu ea aproape dezbracata. Si baietii de la noi din clasa o plac pe ea pentru ca e desteapta si invata bine. Un baiat de la noi din clasa are prietena si se da la ea, o pipaie si ea accepta asta. Voua cum vi se pare aceasta fata?

Răspuns Câştigător
| ՀԷՑ a răspuns:

Baietii trag la "curve" ca albinele la miere.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O simpla panarama.

| Razvan a răspuns:

Ea e târfă şi tu bârfitoare

| Visecolorate a răspuns:

laughing) Buna faza cu "cea mai buna prietena".
1. daca ar fi cea mai buna prietena a ta nu ai mai vb asa de ea. Adica mai degraba aca ai intelege ce inseamna o prietena si care e sensul prieteniei.
2. cred ca exagerezi un pic. Oare esti putin geloasa pentru ca invata bine si are succes la baieti? Chiar crezi ca e cel mai important sa se tina nu stiu cati baieti dupa tine?
3. poate exagereaza si ea. din cate povestesti pare cam whistling. dar din ce povestesti tu nu ne putem da seama ce e realitate si ce e invidie.

| s3xy0girl20 a răspuns:

Am avut si eu o pr de asta...

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu creed ca e cea mai buna prietena a ta din moment ce o barfesti pe TPU.
Iti spun un lucru, toti au talent la sexul opus.toti.Numai ca nu stie cum sal foloseasca, sau cand sa nu rateze o ocazie.
In cazul ei, am avut si eu colegi asa, si asta se intampla prin cl 5, 6 dupa care s-au plictisit de pipait aceleasi fete.
Esti invidioasa pe ea? De ce?
Degeaba esti desteapta daca faci ce face ea, unde ii e creierul?
Te critica? Foarte urat din partea ei. Dar arata-i ca nu iti pasa, si ca nu are dreptul sa te judece, dai un motiv sa nu faca asta.
Nu cred ca este cea mai buna companie pentru tine...

| Dolly_2428 a răspuns:

Parasuta. sorry dar din ce spui tu da semne de... whistling creca te-ai prins ar fi bine sa nu mai umblii cu ea ca dupa aceea persoanele care stiu cum e ea de fapt o sa te ia pe tine in ochii rai. acum e trebuie ta sper ca te-am ajutat:*

| private09love a răspuns:

Buna!

Pai in primul rand nu ar trebui sa o vorbesti de rau daca spui ca ii cea mai buna prietena a ta. Ii treaba ei las-o tu in pace si nu o mai vorbi de rau daca susti ca ii prietena ta.

| CosminME a răspuns:

Cea cezi fata de mai sus cu numele ciudat laughing as mai avea ceva de adaugat... baietii trag la "fete usuratice" ca mustele la c... t, e mai usor sa faci o fata usuratica sa se culce cu tine decat unu "cuminte"

| euAnna a răspuns:

laughing, ...cum poti sa numesti "taranca" cu "tate de vaca" pe asa zisa cea mai buna prietena"?!

| alynutza55 a răspuns:

Esti doar foarte geloasa. urat din partea ta sa ti critici prietenii in halul asta. ntz ntz ntz [-x

| xBeatrice a răspuns:

Pai nu ii mai spune cea mai buna prietena intai. iar stai linistita la un moment dat daca ea e asa cum zici o sa realizeze si cealalta persoane happy se intampla mereu.

| albertoy21 a răspuns:

Mai degraba te oftici un pic dar in rest asta nu e corect daca nu i-ar placea nu statea mai ales cu acel baiat care o pipaie sti cum e frumoasa dar... sa nu mai zic Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca fiecare are dreptul sa faca ce vrea nu? daca nu-ti place ce face ea cauta-ti alta prietena...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa vorbesti asa despre asa numita "cea mai buna prietena" a ta? Stii ce observ eu din intrebarea asta? Invidia ta! Urat domnisoara, urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut tot asa situatie
nu iti fa griji baietii pot sa te placa mai mult decit pe ea
baietii nu o iau in serios pentru ca e o proata pe care o pipaie toti caruia nu ii este lene

| DeeA8o8 a răspuns:

O c.va clasik. am si eu o colega asa, adica zice ca nu`i place un baiat care se da la ea si o "pipaie", si dupa aia zice ceva de genu : ce pacat ca pleci, si eu care tocmai vroiam sa te sarut" :@

uneori e de treaba, dar ii pasa numai de ea si e super laudaroasa, si minte intr`una, adica nu e chiar populara in scoala, dar daca stay cu ea o ora te saturi

eu de obicei o suport, dar nu`i dau mare importanta, si crede-ma, e greu sa nu o observ, adica diriga a pus`o in bank cu mine crying

FunDa? big grin