| vasal a întrebat:

am si eu o intrebare la mine in clasa baietii mereu trag fetele de par,le pipaie,etc,bine ca sunt si cateva carora le place,dar majoritatea nu-i suporta pe baieti. Baietii imi zic ca sunt fetita,ma jignesc, va rog un sfat credeti ca au dreptate? Eu niciodata nu ma port urat cu fetele?

Răspuns Câştigător
| MaryAda a răspuns:

Eamai asa cum iti dicteaza inima si nu te schimba doar ca sa fi adorat de niste derbedeiiwinking

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Daca la fetele respective le place, nu vad nimic rau in asta. daca nu le place, sunt aia niste perversi singuri.

| Labyrinth a răspuns:

Ce-ţi pasă de ce zic ceilalţi? Nu-i băga în seamă, serios. E enervant să ai o gloată de retarzi care să te pipăie, imaginează-ţi. Nu face ceva doar ca să zică ei că eşti tare.

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Stai linistit, daca ele sunt prea imature sa te aprecieze, asta este.Mai sunt si dintrastea.Eu zic sa le pipai si tu sau ce le mai fac baietii din clasa, si sa le zici daca asa le place.P.S.Asa e si la mine in clasa!