| Anamaria445 a întrebat:

Bună, vă rog mult să mă ajutați repede, vreau răspunsuri. Intrebarea mea este mai sunt virgină dacă am făcut numa sex anal?

12 răspunsuri:
| Anamaria445 explică (pentru Simpatic):

Deci mai sunt sau nu ca nu am înțeles nimic, deoarece sunt foarte speriată sunt sau nu

| Simpatic a răspuns (pentru Anamaria445):

In acceptiunea in care folositi voi termenul virginitate, da inca mai esti virgina in pasarica laughing

sa iti zic de exemplu faptul ca la baieti a fi sau a nu fi virgin este o stare strict psihica? este ca o bariera pe care si-o impun cei care nu au facut sex
ce sa vezi si cei care am facut sex suntem tot ca ei, dar nu suntem virgini...cum vine asta?
exact asta ti-am spus mai sus prin acel link! ca virginitatea este ceva psihologic, dar nu prea intelegeti voi adolescentii cum vine asta!

ca sa fac o gluma

de ce este atat de important daca mai esti virgina in fata daca numai esti in spate? laughing

stai fara griji

| dullcat a răspuns (pentru Anamaria445):

Daca nu esti in stare sa citesti un articol medical si sa sintetizezi informatia poate nu ar trebui sa faci sex si sa amani pana cand mai cresti.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai esti virgina, fiindca si anusul se rupe la sex anal iar asta este vizibil si se poate constata la orice control gineoclogic.

| mihai69 a răspuns:

Auzi, tipul ți-a fwtwt canarul, sau pe tine?!?
Nu de alta, dar organul tău genital se cheamă vagin.

| LoveSleep a răspuns:

E socant ca ii zici pasarica si totusi te-ai fu t in c r.

| minrest a răspuns:

Tu vrei sa intrebi daca esti deflorata, adica daca ai himenul intact. Virginitatea inseamna altceva. E simplu. Sexul anal inseamna sex in fund. Daca ai facut doar sex in fund, nu esti deflorata, caci himenul nu este in fund. Daca ai facut sex in vagin, esti deflorata, adica himenul a fost rupt la intrarea penisului in vagin. Cum stateai, nu conteaza, caci se poate face sex anal din fata si sex vaginal din spate. Daca nu ai facut sex vaginal, dar ti s-au introdus degete sau obiecte in vagin, de asemenea esti deflorata. Iar pasarica, eu stiam ca este o pasare mica. Sa imi spui daca ai inteles.

| Hyperion7 a răspuns:

In teorie da, in practica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpdv anatomic, da.

| Miruna333 a răspuns:

Virginitatea e un concept social si are legatura cu primul act sexual vaginal

| Eddie8 a răspuns:

Bună,
Nu îți fă probleme, păsărica ta a rămas intactă, eşti dezvirginată doar anal.