| Anileda a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va indragostiti de o persoana pe care nu o puteati suporta? Multumesc.

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Judeca singura, mi-am cunoscut sotul impiedicandu-ma de picioarele lui si ne-am luat la cearta rau de tot...
Acum, ma indoiesc ca puteam fi vreodata mai fericita!

| kidulinha a răspuns:

Da. si am facut si 10 luni impreunalaughing

| andrada a răspuns:

Da laughing
Am un coleg de care mereu cand il vedeam ziceam de el ca e nesuferit, nesi, prost etc. si dupa cateva zile mi-am dat seama ca toata ziua vb numa despre el laughing

| yellowalien a răspuns:

Daaaaa! Din pacate orgoliul amandurora a fost prea mare si in cele din urma nu a iesit nimic.

| Diana1d a răspuns:

Da,ne-am cunoscut la ziua mea de nastere.Eu invitasem un prieten care era prieten cu el si cand au venit impreuna si l-am vazut pe el imi venea sa il dau afaralaughing! Dar m-am abtinut si chiar in seara aia mi-am dat seama ca il plac si pana la urma am fost impreunalove struck!

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

Da... eu nu il suport dar il plac el nu ma suporta si nu cred ca ma place

| Yana_4447 a răspuns:

Da!big grin Nu o puteam suporta si o tratam cu indiferenta ( lui ìi placea mult de mine), imi cerea sa ies cu el si eu minteam (ca nu am timp,, ca mi-e rau,laughing ) Dupa m-am indragostit de el nebuneste, asa de pe o zi pe alta,, dar a fost prea tarziu din mai multe motivesad Am plans cam vreo 2, 3 ani dupa persoana respectiva! Au trecut 5 de cand nu mai sufar, azi eu sunt pe cale sa ma casatoresc, la fel si el! Dar o particica din inima mea va fi mereu a lui ( a fost prima persoana de care m-am indragostit asa de tare ) Uneori ne intalnim intamplator, ne zambim, ne salutam si atat! Fiecare cu viata lui! A fost rau, a fost bine.numai D-zeu stiehee hee cert e ca momentan o duc foarte bine si sunt happy, sa vedeam ce va fi pe viitor!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am stat 3 luni cu chiu cu vai, ca il placeam pana am zis stop.
Era chiar enervant sa fiu tinuta sub papuc si sa mi se urmareasca fiecare miscare, sa mi se studieze fiecare gest si sa mi se analizeze fiecare cuvant. laughing

Sunt fericita, sunt libera, de astazi fac ce vreau love struck laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de 2 ani mi-a placut un baiat din clasa de la mine dar acum m-am mutat de la liceul acela si am aflat ca el l-a pus pe un baiat sa ma sune cu nr privat ca sa imi ceara id-ul dar baiatul respectiv nu vorbea nimic pe mes.p.s 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa...
Nu ma gandeam niciodata ca am putea fi impreuna
L-am cunoscut acum vreo 4-5 ani si l-am revazut acum un an, si spun sincer ca atunci cand l-am vazut mi-am zis'iar a venit increzutul asta aici?''Si incetul cu incetul mi-a intrat in suflet, mi-am dat seama ca nu era asa cum credeam si suntem impreuna d 9 luni.Si acum ma intreaba c aveam cu el d nu-l puteam suporta.
Sper sa ramanem multa vreme impreuna si sa nu mai creada tot ce-i spun prietenii lui despre mine.Il iubesc ft ft mult si nu suport gandul ca l-as putea pierde...