| PuяpℓeMusic a întrebat:

Bunahappy
Vi s-a intamplat sa va indragostiti de o persoana pe care ati cunoscut-o doar virtual?big grin

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Da, chiar inainte sa stiu cum arata.doar am vorbit si ne-am placut. tipul era din Grecia si am fost "impreuna" sa zicem asa.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

NuhappySi nici nu ma incanta ideea in sinewinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da.In adolescenta mea eram inamorata pana peste cap de un actor-cantaret! Aveam albume intregi cu pozele lui, discuri si casete cu muzica lui, citeam cu nesat orice informatie legata de viata lui privata, ma durea cand se recasatorea (ca tot divorta si eu capatam sperante!), vedeam filmele cu EL de "n" ori, exasperam audienta mea si prietenii cu discutiile mele despre el, etc.Am fost mai mult decat un fan!

| Hmmmm a răspuns:

Nu mi s-a intamplat sa ma indragostesc, insa mi s-a intamplat sa devin f buna prietena cu cineva si am ajuns sa ii povestesc lucruri p care nu i le povestesc nici celei mai bune prietene. mi s-a intamplat sa ma intereseze poate mult prea mult o pers cunoascuta p net, mi s-a intamplat sa tin la o pers p care am cunoscut-o p net, insa.sunt realista...si pana nu ma intalesc cu o pers fata in fata sa vad si cum se comporta si tot nu pot sa zic ca il iubesc.

| dannys a răspuns:

Nu s-a intamplat. Dar am cunoscut o persoana care s-a indragostit de un manechin de plastic dintr-un moll.

| emy a răspuns:

Sincer, nu.

| ● Ďعw a răspuns:

Buna.nuhappy tie:s? ar fi ciudat totusibatting eyelashes
da` pe deoparte si calomeah; x macar de sar stii ca ar iesi ceva:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi s-a întâmplat. Am vorbit 2 săptămâni pe net după ne-am văzut fata în fata și de atunci pana în ziua de azi suntem împreună și au trecut aproape 2 ani.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tipa s-a maritat cu macbook-ul ei