| Opșașa a întrebat:

Bună, vi s-a întâmplat vreodată sa va gândiți la ceva erotic și efectiv sa înceapă sa îți curgă sperma din capul penisului? Este normal? Am capul mai îngust și chiar nu știu dacă e problema la mine sau doar sunt virgin.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Aia e normal, şi vine de la excitații.Recomand o labă ca să-ţi faci antrenament şi să nu mai ai aşa ceva când te gândeşti la porno.

| Emilian65 a răspuns:

Da, nu esti singurul baiat care se confrunta cu aceasta problema. Nu te mai gandi la momente erotice si nu mai viziona filme erotice.

| Paul754880338 a răspuns:

Tot e bine ca nu se vede. Daca ar iesi acel lichid prin par sau pe fata ar fi mai rau, la cat erotism au unii in cap...

| EUeStEEu a răspuns:

Erai foarte excitat, oricum toți știu că pui întrebări la mișto