| Agapimu a întrebat:

Voua va plac fetele cu parul lung sau scurt? Cu breton sau fara? Blonde sau brunete? Cu ochii albastri sau caprui?
>Multumesc:"

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din partea mea sa arate cum vrea fiecare are dreptul de a avea o aparienta nice, dar sincer eu nu prefer niciuna. Sant categorizat omul singuratic.

| Libelle a răspuns:

Lung, fara, brunete, caprui.

| clauss a răspuns:

Parul lung, brunet si depinde acum cum ii sta mai bine, cu breton sau fara

| lOllipOp a răspuns:

Nu-mi plac fetelelaughing

| Dek a răspuns:

Parul scurt sau lung cum ii place ei(in cazu meu ii sta bine cu amandoua variantele), Breton, brunete, ochii caprui

| michaelj a răspuns:

Mie imi place fetele chele, cu par pe picioare si sa le cheme Maricica.

PS: How you doin'?

| Ambrus a răspuns:

Parul lung, nici prea lung dar totusi lung. Fara breton, brunete, cu ochii verzi. laughing

| Andre95 a răspuns:

Par lung, cu breton, brunete, ochii caprui love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lung dar nu prea, fara breton, satena, cu ochi albastrii... dar mai bine esti cum ti-a fost dat mie imi sta bine cu ochii albastri si cu par cret :*:*tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonde, cu parul lung si ochii verzi.

| DramaQueen163 a răspuns:

Lung, breton, brunet, albastri.

| TaKa_7948 a răspuns:

Lung, breton scurt sau deloc, blonde, ochii albastri ca ai mei:Xbig grin