| IHateLuvStorys a întrebat:

Vreau niste statusuri care sa se refere la faptul ca doar eu il pot inveseli:X:Xk doar eu ii pot schimba starea.Pls...dau funda
:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Http://annamarya15.wordpress.com/

sper sa gasesti ce vrei tu:*:*:*:*

| mytzzy_8364 a răspuns:

Ai plecat acum ai lasat totul in urma ta,doar eu puteam oferii ce alcina nu putea, din cauza ta acum esti singur/a, te besk.Asta mi-a venit in minte sper sa te ajute:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand tu plangi,eu sunt raza de soare,cand uh disperi, eu sar intr`ajutorare, draga pntru asta mereu ma vei tine minte