| MeElla a întrebat:

vreau sa-i scriu unui baiat caremi place dar nu stiu ce teme de conversatie sa aleg ca sa nul plictisec, si nici nu vreau sa fiu prea evidenta pliiz funda))

Răspuns Câştigător
| aveadrianus2 a răspuns:

Hello!
In primul rand (lasand la o parte greselile gramaticale) da si tu mai multe detalii in ce mediu l-ai cunoscut, afla si tu ce ii place.
In al doilea rand, ce teme iti plac tie, ar trebui sa alegi pentru a stii cat mai multe.
Tu alegi! Mult succes.

4 răspunsuri:
| Ursu_Dan_1997 a răspuns:

Meellutzo.tu stii ce e ala baiat?
pe 1 baiat nu il intereseaza ce scrii tu gramatical vorbind. il intereseaza face 2 face..asa gramatical rade cu preteni..si ca sa vb. :
tinel unpik in lesa vreo 2/3 zile si dupa lasa-l. daca te place te va intreba.: dc nu mai dai nici 1 semn de viata. si daca nu te va placea nu te va intreba.
2. Teme de conversatii
baietilor le plac sa fie abordati prima cu ceva frumusel. si dupa cu ceva asa mai normal happy dar cu glume prin imprejur. sa zicem : aw. bai dar ce freza misto tia'i tras; x, inca o sperii pe bunica laughing
vezi ..genuri de asta happy
Greu o fost? funda happy

| Ursu_Dan_1997 a răspuns:

Mellutzo? cunosti 1 baiat sau nu?
nu exista conversati gramatical vorbind ca sal afecteze pe 1 baiat.
doar daca vb cu preteni. trebuie sa vb cu el face2facehappy si cu glume prin mijlok tongue gen: aww da ce freza tiai tras; x, dao jos ca o speri pe bunikmea laughing
GREU? fundita big grin?

| Ursu_Dan_1997 a răspuns:

Scuze. am rasp de 2 ori tongue. alege ala mai lung tongue

| onepurenemy a răspuns:

Pai cel mai interesant lucru pentru un baiat este sexul daca nu vrei sa fi prea evideanta asta e inseamna ca nu iti place suficient