| Manuela005 a întrebat:

Vreau sa ii fac o surpriza prietenului meu, cu nicio ocazie, doar sa-i arat cat de mult il iubesc si ca imi pare rau pentru toate greselile si as avea nevoie de ceva ideipuppy dog eyes Problema ca e suntem intr-o relatie la distanta, deci "cercul de idei" se restrange.

Dau fundita! :*

3 răspunsuri:
| cristi0005 a răspuns:

Pe mine m-a surprins ca s-a imbracat cu o lenjerie sexy si mi-a aratat cum ii sta pe web-cam

| tzintar a răspuns:

Surpriza ce vrei sa i-o oferi o merita? Depinde mult de relatia pe care o ai cu el. Ce vrea sa insemne ca sunteti intr-o relatie la distanta?

O surpriza? Hmm,... du-te la el, pe neanuntate. Insa exista alte riscuri care s-ar putea sa nu-ti placa.

| Lia09 a răspuns:

Ai putea pur şi simplu să-i dai un mesaj drăguţ în care să-i zici tot ce simţi pentru el, drăgălăşenii de astea cum că te face cea mai fericită, e tot ce ţi-ai dorit, etc. Sau cum a zis si tzintar, ai putea să-i faci o vizită pe neanunţate dar acum depinde şi de distanţă. Altă idee ar fi un filmuleţ cu poze cu voi doi, în care să mai scrii şi câte o dedicaţie mică. Na, idei ar fi.