| k_2399 a întrebat:

Buna happy vreau sa imi spuneti si mie cum sa o cer pe iubita mea in casatorie dati-mi niste idei va rog.( mai exact locuri unde as putea sa o cer.veau ceva special ) va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| Cuoredighiaccio a răspuns:

Buna, ai putea spre exemplu, sa ii pui inelul intr'o prajitura si sa i'o dai ei, du'o undeva intr'un loc romantic, surprinde'o...fa'i o declaratie de dragoste, fa'o sa se simta speciala in seara respectiva! Bafta

4 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Eu am scos-o in oras,la o pizza,am vb in general despre noi, viitor, viata.Am mers in drum spre casa, i-am luat trandafiri, asa pur si simplu de fata cu ea.Inainte sa o las acasa, i-am oferit trandafirii, si inelul.Si asta a fost tot, nu te intinde tare, daca te iubeste accepta si fara sa sari din avion.

| DNSK a răspuns:

Cel mai bine (vezi si raspunsurile) sa fiti doar voi! nu o cere pe stadion sau te miri unde! k nu stii cum reactioneaza! nu conteaza cum si unde. spune-i ce simti pentru ea.asa in genunchi, si apoi intreab-o daca vrea sa se marite cu tine! bafta mare-n viata si un mare DA!

| Merry24 a răspuns:

Pe mine ma cerut prietenul la hotel.Ainchiriat o camera, a impodobito cu flori si lumanarele aranjate frumos si cand am intrat in camera s-a pus in genunchi si intr-o mana avea buchetul de flori si in alta mana inelul.Sa pus in genunchi si mi-a spus "Vrei sa fii sotia mea"? Eu am raspuns ca da.Gestul conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm. e plagiata ideea pe care ti-o voi spune dar merita : Iesiti undeva in oras, distrati-va, simtiti-va bine si apoi prefa-te ca ai nevoie de ceva( de ex ti se opreste masina in drum, iesi afara ii zici eu ca ai o trsa mica de scule in spate, ii zici sa ti-o aduca si in ea sa fie asezata cutia cu inelul sau ma rog. improvizeaza ceva de genul)cam atatbig grin

Succes! ai grija de tine si de ea!